NLFR
Yachtman - Stuurbrevet - ICC - Marifonie - SRC/GMDSS

Upgrade: aanvulling Yachtman

zeenavigatie voor het examen Yachtman

Je hebt al het Algemeen Stuurbrevet

En nu wil je langs de kust de havens van Zeeland bereiken, naar Noord-Frankrijk varen of een oversteek plannen naar Engeland, de Kanaaleilanden, Wight? Je moet nu rekening houden met getijden en stroom en een ernstige tochtplanning maken.

Schrijf nu in
  • Locaties: Aalst, Antwerpen, Berchem, Dilbeek, Gent, Hasselt, Herentals, Leuven, Nieuwpoort, Oostende, Oostkamp, Sint Niklaas, Waregem.
  • Prijzen: €150, excl. lesmateriaal
  • Welk niveau moet ik hebben om te starten?
    Wij raden aan dat u de uitgebreide cursus Stuurbrevet gevolgd heeft. De snelcursus heeft niet voldoende diepgang. De uitgebreide cursus Stuurbevet (8 lessen) is dat deel van de cursus Yachtman, dat ook de examenstof Stuurbrevet behandelt, maar van het niveau Yachtman.

Maak je opleiding volledig met

Les op maat

  • Je wil les volgen in je eigen club, in het kader van je bedrijf of privé onder vrienden?  lees meer
MiddelkerkePopulierenlaan 35
Cultuurcentrum de Branding
zaterdag 
09.15-13.15
 
rij 2   16, 23 dec - 13, 20, 27 jan 
Herentals (Noorderwijk)
Ring 26 - 
Dorpshuis
maandag 
19.30-22.45
rij 2   18 dec - 08, 15, 22, 29 jan - 05 feb
Sint NiklaasGrote Markt 26
De Graanmaat
maandag 
19.30-22.45
rij 2   18 dec - 08, 15, 22, 29 jan - 05 feb

ZOOM - live cursus

maandag 
19.00-22.15 
rij 2   18 dec - 08, 15, 22, 29 jan - 05 feb 
Sint Lambrechts Herk (Hasselt), Pastorijstraat 4
Cultuurcentrum Elckerlyc
dinsdag 
19.30-22.45 
rij 2   19 dec - 09, 16, 23, 30 jan - 06 feb  
Dilbeek, (St Martens Bodegem)
Solleveld 11 - zaal Solleveld
woensdag 
19.30-22.45
rij 2   20 dec - 10, 17, 24, 31 jan - 07 feb 
Leuven, Brusselsestraat 63
Augustinessenklooster Romaanse Poort
woensdag 
19.30-22.45
rij 2   20 dec - 10, 17, 24, 31 jan - 07 feb
Waregem, Meersstraat 5
Stedelijk Sportcentrum
woensdag 
19.30-22.45
rij 2   20 dec - 10, 17, 24, 31 jan - 07 feb
Deurne, Karel Goevaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
donderdag 
19.30-22.45 
rij 2   21 dec - 11, 18, 25 jan - 01, 08 feb 
AalstZwembadlaan 2
Aquatopia
donderdag 
19.30-22.45 
rij 2   21 dec - 11, 18, 25 jan - 01, 08 feb 
GentEilanderskaai 9
Kon. Yacht Club Gent
dinsdag
19.30-22.45   
rij 2   09, 16, 23, 30 jan - 06, 20 feb  
Klein-Willebroek
V. Dumontlaan 4a
Yachtclub Occo
WE 
09.30-17.00
    
rij 2   09, 10, 16 maa 
Herentals (Noorderwijk)
Ring 26 - 
Dorpshuis
maandag 
19.30-22.45
rij 2   06, 13, 27 mei - 03, 10, 17 jun
Sint NiklaasGrote Markt 26
De Graanmaat
maandag 
19.30-22.45
rij 2   06, 13, 27 mei - 03, 10, 17 jun

ZOOM - live cursus

maandag 
19.00-22.15 
rij 2   06, 13, 27 mei - 03, 10, 17 jun
Sint Lambrechts Herk (Hasselt), Pastorijstraat 4
Cultuurcentrum Elckerlyc
dinsdag 
19.30-22.45 
rij 2   14, 21, 28 mei - 04, 11, 18 jun
Leuven, Brusselsestraat 63
Augustinessenklooster Romaanse Poort 
dinsdag 
19.30-22.45
rij 2   14, 21, 28 mei - 04, 11, 18 jun 
Dilbeek, (St Martens Bodegem)
Solleveld 11 - zaal Solleveld
woensdag 
19.30-22.45
rij 2   22, 29 mei - 05, 12, 19, 26 jun
Waregem, Meersstraat 5
Stedelijk Sportcentrum
woensdag 
19.30-22.45
rij 2   22, 29 mei - 05, 12, 19, 26 jun
Deurne, Karel Goevaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
donderdag 
19.30-22.45 
rij 2   16, 23, 30 mei - 06, 13, 20 jun
GentEilanderskaai 9
Kon. Yacht Club Gent

donderdag 
19.30-22.45 
rij 2   16, 23, 30 mei - 06, 13, 20 jun
Nieuwpoort Watersportlaan
Vergaderzaal Altaïr
WE 
09.30-17.00
    
rij 2   23, 24 maa - 20 apr