NLFR
Yachtman - Stuurbrevet - ICC - Marifonie - SRC/GMDSS

 Cursus marifoon   én   SRC / GMDSS

Schrijf nu in

cursussen 2022 - 2023

SRC: data staan in rij 1 én rij 2 = €155
VHF: data staan in rij 1 = €70
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
woensdag 
19.30-22.45 
1)   14 sep  
2)   21 sep, 28 sep  
Gent, Eilanderskaai 9
Kon. Yacht Club Gent
zaterdag  1)   08 okt   (09.15-12.15)
2)   08 okt   (13.00-18.00) 
Oostkamp, Brugsestraat 2
Het Raetshuijs
dinsdag 
19.30-22.45  
1)   11 okt  
2)   18 okt, 25 okt  
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus 
donderdag 
19.30-22.45 
1)   13 okt  
2)   20 okt, 27 okt 
Aalbeke-(Kortrijk)
Moeskroensesteenweg 69

Oud-Gemeentehuis
zaterdag  1)   22 okt   (09.15-12.15)
2)   22 okt   (13.00-18.00) 
Gent, Eilanderskaai 9
Kon. Yacht Club Gent
maandag 
19.30-22.45 
1)   07 nov  
2)   14 nov, 21 nov  
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
zaterdag  1)   26 nov   (09.15-12.15)
2)   26 nov   (13.00-18.00) 
Hasselt, Kuringersteenweg 242
Olympia Sportcentrum
woensdag 
19.30-22.45 
1)   30 nov  
2)   07 dec, 14 dec  
Gent, Eilanderskaai 9
Kon. Yacht Club Gent
zaterdag 1)   10 dec   (09.15-12.15)
2)   10 dec   (13.00-18.00)  
Herentals, Nederrij 133a
Oud Gasthuis
vrijdag
19.30-22.45
1)   13 jan 2023  
2)   20 jan, 27 jan  
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
zaterdag  1)   11 feb   (09.15-12.15)
2)   11 feb   (13.00-18.00)  
Gent, Eilanderskaai 9
Kon. Yacht Club Gent
dinsdag 
19.30-22.45  
1)   07 maa  
2)   14 maa, 21 maa 
Leuven, Brusselsestraat 63
Romaanse Poort
donderdag 
19.30-22.45 
1)   09 maa  
2)   16 maa, 23 maa 
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
woensdag 
19.30-22.45 
1)   19 apr  
2)   26 apr, 03 mei  
Gent, Eilanderskaai 9
Kon. Yacht Club Gent
zaterdag  1)   22 apr   (09.15-12.15)
2)   22 apr   (13.00-18.00) 
Aalbeke-(Kortrijk)
Moeskroensesteenweg 69
Oud-Gemeentehuis
zaterdag 1)   06 mei   (09.15-12.15)
2)   06 mei   (13.00-18.00)  
Hasselt, Kuringersteenweg 242
Olympia Sportcentrum
dinsdag 
19.30-22.45 
1)   09 mei  
2)   16 mei, 23 mei  
Dilbeek(St Martens Bodegem)
Solleveld 11 - zaal Solleveld

zaterdag  1)   13 mei   (09.15-12.15)
2)   13 mei   (13.00-18.00) 
Oostkamp, Brugsestraat 2
Het Raetshuijs
zaterdag  1)   10 juni   (09.15-12.15)
2)   10 juni   (13.00-18.00)  
Gent, Eilanderskaai 9
Kon. Yacht Club Gent
woensdag 
19.30-22.45 
1)   14 juni  
2)   21 juni, 28 juni  
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
zaterdag  1)   24 juni   (09.15-12.15)
2)   24 juni   (13.00-18.00)  
Algemene voorwaarden en gedragscode  -  lees meer