NLFR
Yachtman - Stuurbrevet - ICC - Marifonie - SRC/GMDSS

Yachtman  én  Zeenavigatie (upgrade van Stuurbrevet naar Yachtman)

      Algemeen Stuurbrevet = rij 1) = €140
      data upgrade naar Yachtman = rij 2) = €115
beste keuze - beste prijs-kwaliteitverhouding
data Yachtman = rijen 1) én 2) = €210

herfstcursussen 2017

Gent, Stropkaai 38
School aan de Waterkant
woensdag 
19.30-22.45
1)   13, 20, 27 sep - 04, 11, 18, 25 okt - 01, 08, 15 nov
2)   22, 29 nov - 06, 13, 20 dec - 10 jan                                  
Berchem/Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
donderdag 
19.30-22.45
1)   14, 21, 28 sep - 05, 12, 19, 26 okt - 02, 09, 16 nov
2)   23, 30 nov - 07, 14, 21 dec - 11 jan

wintercursussen 2017 - 2018

Oostende, Leopold III-laan 1
de Avondschool-CVO
zaterdag 
09.00-12.15
1)   14, 21 okt - 11, 18, 25 nov - 02, 09, 16 dec - 06, 13 jan   
2)   20, 27 jan - 03, 24 feb - 03, 10 maa
Herentals, Belgiëlaan 1
Hotel De Swaen
maandag 
19.30-22.45 
1)   16, 23 okt - 06, 13, 20, 27 nov - 04, 11, 18 dec - 08 jan
2)   15, 22, 29 jan - 05, 12, 19 feb 
Sint Niklaas, Schoolstraat 270
zaal Ons Huis
maandag 
19.30-22.45
1)   16, 23 okt - 06, 13, 20, 27 nov - 04, 11, 18 dec - 08 jan
2)   15, 22, 29 jan - 05, 12, 19 feb
Hasselt, Kuringersteenweg 242
Olympia Sportcentrum
dinsdag 
19.30-22.45
1)   17, 24 okt - 07, 14, 21, 28 nov - 05, 12, 19 dec - 09 jan
2)   16, 23, 30 jan - 06, 13, 20 feb
Berchem/Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
woensdag 
19.30-22.45
1)   18, 25 okt - 08, 15, 22, 29 nov - 06, 13, 20 dec - 10 jan
2)   17, 24, 31 jan - 07, 14, 21 feb
Dilbeek, Keperenbergstraat 37B
Recreatiecentrum Itterbeek
woensdag 
19.30-22.45
1)   18, 25 okt - 08, 15, 22, 29 nov - 06, 13, 20 dec - 10 jan
2)   17, 24, 31 jan - 07, 14, 21 feb
Leuven, Brusselsestraat 63
Augustinessenklooster Romaanse Poort
woensdag 
19.30-22.45
1)   18, 25 okt - 08, 15, 22, 29 nov - 06, 13, 20 dec - 10 jan
2)   17, 24, 31 jan - 07, 14, 21 feb
Waregem, Meersstraat 5
Stedelijk Sportcentrum
woensdag 
19.30-22.45
1)   18, 25 okt - 08, 15, 22, 29 nov - 06, 13, 20 dec - 10 jan
2)   17, 24, 31 jan - 07, 14, 21 feb
Erembodegem, Kapellekensbaan 8
Sportcentrum Scotte
donderdag 
19.30-22.45
1)   19, 26 okt - 09, 16, 23, 30 nov - 07, 14, 21 dec - 11 jan
2)   18, 25 jan - 01, 08, 15, 22 feb
Gent, Stropkaai 38
School aan de Waterkant
donderdag 
19.30-22.45
1)   19, 26 okt - 09, 16, 23, 30 nov - 07, 14, 21 dec - 11 jan
2)   18, 25 jan - 01, 08, 15, 22 feb
Loppem, Dorp 1
Oud Gemeentehuis
vrijdag 
19.30-22.45
1)   20, 27 okt - 10, 17, 24 nov - 01, 08, 15, 22 dec - 05 jan
2)   12, 19, 26 jan - 02, 09, 16 feb
Berchem/Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
dinsdag 
19.30-22.45
1)   07, 14, 21, 28 nov - 05, 12, 19 dec - 09, 16, 23 jan
2)   30 jan - 06, 13, 20, 27 feb - 06 maa
Berchem/Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
zaterdag 
09.30-17.00
1)   11, 18, 25 nov - 02, 09 dec
2)   16 dec - 13, 20 jan

lentecursussen 2018

Sint Niklaas, Schoolstraat 270
zaal Ons Huis
dinsdag 
19.30-22.45
1)   27 feb - 06, 13, 20, 27 maa - 10, 17, 24 apr -  08, 15 mei
2)   22, 29 mei - 05, 12, 19, 26 jun
Herentals, Belgiëlaan 1
hotel De Swaen
dinsdag 
19.30-22.45
1)   27 feb - 06, 13, 20, 27 maa - 10, 17, 24 apr -  08, 15 mei
2)   22, 29 mei - 05, 12, 19, 26 jun
Gent, Stropkaai 38
school aan de Waterkant
dinsdag 
19.30-22.45
1)   27 feb - 06, 13, 20, 27 maa - 10, 17, 24 apr -  08, 15 mei
2)   22, 29 mei - 05, 12, 19, 26 jun
Hasselt, Kuringersteenweg 242
Olympia Sportcentrum
dinsdag 
19.30-22.45
1)   27 feb - 06, 13, 20, 27 maa - 10, 17, 24 apr -  08, 15 mei
2)   22, 29 mei - 05, 12, 19, 26 jun
Dilbeek, Keperenbergstraat 37B
Recreatiecentrum Itterbeek
woensdag 
19.30-22.45
1)   28 feb - 07, 14, 21, 28 maa - 11, 18, 25 apr -  02, 09 mei
2)   16, 23, 30 mei - 06, 13, 20 jun
Deurne, Karel Goevaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
woensdag 
19.30-22.45
1)   28 feb - 07, 14, 21, 28 maa - 11, 18, 25 apr -  02, 09 mei
2)   16, 23, 30 mei - 06, 13, 20 jun
Leuven, Brusselsestraat 63
Augustinessenklooster Romaanse Poort
woensdag 
19.30-22.45
1)   28 feb - 07, 14, 21, 28 maa - 11, 18, 25 apr -  02, 09 mei
2)   16, 23, 30 mei - 06, 13, 20 jun
Waregem, Meersstraat 5
Stedelijk Sportcentrum
woensdag 
19.30-22.45
1)   28 feb - 07, 14, 21, 28 maa - 11, 18, 25 apr -  02, 09 mei
2)   16, 23, 30 mei - 06, 13, 20 jun
Deurne, Karel Goevaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
donderdag
19.30-22.45
1)   01, 08, 15, 22, 29 maa - 12, 19, 26 apr -  03, 17 mei
2)   24, 31 mei - 07, 14, 21, 28 jun
Gent, Stropkaai 38
school aan de Waterkant
donderdag 
19.30-22.45
1)   01, 08, 15, 22, 29 maa - 12, 19, 26 apr -  03, 17 mei
2)   24, 31 mei - 07, 14, 21, 28 jun
Loppem, Dorp 1
Oud Gemeentehuis
vrijdag 
19.30-22.45
1)   02, 09, 16, 23, 30 maa - 13, 20, 27 apr -  04, 18 mei
2)   25 mei - 01, 08, 15, 22, 29 jun
Nieuwpoort, Brugsevaart 48
Westhoek Marina
zaterdag 
09.30-17.00
1)   03, 10, 17, 24 maa - 14 apr
2)   14, 28 apr - 05 mei

Indien je tijdens een schooljaar een les mist of opnieuw wil bijwonen, dan kan je deze op een andere locatie inhalen.

Groepskorting Yachtman

Gezamenlijke inschrijving vanaf 2 personen: € 10 pp

Kies je voor een combinatie met de zaterdagcursus: + € 30

 

Altaïr steunt Nepal

Van elke inschrijving gaat een klein bedrag in een steunfonds voor water- en schoolprojecten.

lees meer...

PY1b/Yachtman-SRC
avondcursus Yachtman + avoncursus SRC
€260 + €155 = € 415 ... €350
(via KMO-portefeuille kost dit €240) 

PY1a/yachtman-SRC
avondcursus Yachtman + zaterdagcursus SRC
€260 + €130 = €390 ... €325
(via KMO-portefeuille kost dit €225 )

PY2/yachtman-radar
avondcursus Yachtman + theorie radar
€260 + €125 = € 385 ... €310
(via KMO-portefeuille kost dit €216)

Algemene voorwaarden en gedragscode  -  lees meer