NLFR
Yachtman - Stuurbrevet - ICC - Marifonie - SRC/GMDSS

Beperkt én Algemeen Stuurbrevet
upgrade Beperkt - Algemeen

    data Beperkt Stuurbrevet = rij 1) = €90
    data upgrade van Beperkt naar Algemeen = rij 2) = €90
beste keuze - beste prijs-kwaliteitverhouding
data Algemeen Stuubrevet = rijen 1) én 2) = €140

snelcursussen lente 2018                    (scrol naar beneden voor latere cursussen)

Waregem, Meersstraat 5
Stedelijk Sportcentrum
weekend
09.15-17.45
1)   21 apr
2)   22 apr 
Mechelen, Onder den Toren 12
Cultureel Centrum
weekend
09.15-17.45
1)   21 apr
2)   22 apr  
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
weekend
09.15-17.45
1)   05 mei
2)   06 mei
Sint Niklaas, Schoolstraat 270
zaal Ons Huis
weekend
09.15-17.45 
1)   05 mei
2)   06 mei   
Klein-Willebroek, V. Dumonlaan 6
Yachtclub Volante
weekend
09.15-17.45 
1)   26 mei
2)   27 mei    

snelcursussen herfst 2018                    (scrol naar beneden voor latere cursussen)

Klein-Willebroek, V. Dumonlaan 6
Yachtclub Volante
weekend
09.15-17.45
1)   22 sep
2)   23 sep 
Vilvoorde, Bolwerkstraat 17
CC Het Bolwerk
weekend
09.15-17.45
1)   29 sep
2)   30 sep  
Kortrijk, Conservatoriumplein 1
Muziekcentrum Track
weekend
09.15-17.45
1)   06 okt
2)   07 okt   
Hasselt, Kuringersteenweg 242
Olympia Sportcentrum
weekend
09.15-17.45 
1)   13 okt
2)   14 okt   
Gent, Stropkaai 38
School aan de Waterkant
weekend
09.15-17.45 
1)   13 okt
2)   14 okt    
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
weekend
09.15-17.45 
1)   20 okt
2)   21 okt    
Brasschaat, Door Verstraetelei 50
GIB
weekend
09.15-17.45 
1)   20 okt
2)   21 okt    
Herentals, Belgiëlaan 1
Hotel De Swaen 
weekend
09.15-17.45 
1)   10 nov
2)   11 nov    
Oostkamp, Brugsestraat 2
Het Raetshuijs 
weekend
09.15-17.45 
1)   10 nov
2)   11 nov     
Mechelen, Onder den Toren 12
Cultureel Centrum 
weekend
09.15-17.45
1)   17 nov
2)   18 nov     
Sint Niklaas, Schoolstraat 270
zaal Ons Huis 
weekend
09.15-17.45 
1)   17 nov
2)   18 nov      
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
weekend
09.15-17.45 
1)   01 dec
2)   02 dec      

uitgebreide cursussen herfst 2018-2019  (scrol naar beneden voor latere cursussen)

Herentals, Belgiëlaan 1
Hotel De Swaen
maandag 
19.30-22.45 
1)   08, 15, 22 okt - 05, 12 nov
2)   19, 26 nov - 03, 10, 17 dec 
Sint Niklaas, Grote Markt 26
taverne De Graanmaat
maandag 
19.30-22.45
1)   08, 15, 22 okt - 05, 12 nov
2)   19, 26 nov - 03, 10, 17 dec
Hasselt, Kuringersteenweg 242
Olympia Sportcentrum
dinsdag 
19.30-22.45
1)   09, 16, 23 okt - 06, 13 nov
2)   20, 27 nov - 04, 11, 18 dec
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
woensdag 
19.30-22.45
1)   10, 17, 24 okt - 07, 14 nov
2)   21, 28 nov - 05, 12, 19 dec
Dilbeek, Keperenbergstraat 37B
Recreatiecentrum Itterbeek
woensdag 
19.30-22.45
1)   10, 17, 24 okt - 07, 14 nov
2)   21, 28 nov - 05, 12, 19 dec
Leuven, Brusselsestraat 63
Augustinessenklooster Romaanse Poort
woensdag 
19.30-22.45
1)   10, 17, 24 okt - 07, 14 nov
2)   21, 28 nov - 05, 12, 19 dec
Waregem, Meersstraat 5
Stedelijk Sportcentrum
woensdag 
19.30-22.45
1)   10, 17, 24 okt - 07, 14 nov
2)   21, 28 nov - 05, 12, 19 dec
Antwerpen, Houtdok 25A
het Kerkschip
donderdag 
19.30-22.45 
1)   11, 18, 25 okt - 08, 15 nov
2)   22, 29 nov - 06, 13, 20 dec 
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
donderdag 
19.30-22.45 
1)   11, 18, 25 okt - 08, 15 nov
2)   22, 29 nov - 06, 13, 20 dec 
Erembodegem, Kapellekensbaan 8
Sportcentrum Schotte
donderdag 
19.30-22.45
1)   11, 18, 25 okt - 08, 15 nov
2)   22, 29 nov - 06, 13, 20 dec
Gent, Stropkaai 38
School aan de Waterkant
donderdag 
19.30-22.45
1)   11, 18, 25 okt - 08, 15 nov
2)   22, 29 nov - 06, 13, 20 dec
Oostkamp, Brugsestraat 2
Het Raetshuijs
vrijdag 
19.30-22.45
1)   12, 19, 26 okt - 09, 16 nov
2)   23, 30 nov - 07, 14, 21 dec
Oostende, adres volgt zaterdag 
09.00-12.15
1)   13, 20 okt - 10, 17, 24 nov
2)   01, 08, 15, 22 dec - 12 jan   
Zottegem, adres volgt  maandag 
19.30-22.45
1)   15, 22 okt - 05, 12, 19 nov
2)   26 nov - 03, 10, 17 dec - 07 jan
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
dinsdag 
19.30-22.45
1)   16, 23 okt - 06, 13, 20 nov
2)   27 nov - 04, 11, 18 dec - 08 jan
Antwerpen, Houtdok 25A
het Kerkschip 
dinsdag 
19.30-22.45
1)   16, 23 okt - 06, 13, 20 nov
2)   27 nov - 04, 11, 18 dec - 08 jan
Gent, Stropkaai 38
School aan de Waterkant
dinsdag 
19.30-22.45
1)   16, 23 okt - 06, 13, 20 nov
2)   27 nov - 04, 11, 18 dec - 08 jan
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
zaterdag 
09.30-17.00
1)   10, 17, 24 nov
2)   01, 08, 15 dec

snelcursussen winter 2019     (scrol naar beneden voor latere cursussen)

Klein-Willebroek, V. Dumonlaan 6
Yachtclub Volante
weekend
09.15-17.45
1)   19 jan
2)   20 jan 
Hasselt, Kuringersteenweg 242
Olympia Sportcentrum
weekend
09.15-17.45 
1)   26 jan
2)   27 jan   
Gent, Stropkaai 38
School aan de Waterkant
weekend
09.15-17.45 
1)   02 feb
2)   03 feb    
Deurne, K. Govaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
weekend
09.15-17.45 
1)   23 feb
2)   24 feb    
Herentals, Belgiëlaan 1
Hotel De Swaen 
weekend
09.15-17.45 
1)   23 feb
2)   24 feb    

uitgebreide cursussen lente 2019   (scrol naar beneden voor latere cursussen)

Sint Niklaas, Schoolstraat 270
zaal Ons Huis
dinsdag 
19.30-22.45
1)   19, 26 feb - 12, 19, 26 maa
2)   02, 23, 30 apr -  07, 14 mei
Herentals, Belgiëlaan 1
hotel De Swaen
dinsdag 
19.30-22.45
1)   19, 26 feb - 12, 19, 26 maa
2)   02, 23, 30 apr -  07, 14 mei
Gent, Stropkaai 38
school aan de Waterkant
dinsdag 
19.30-22.45
1)   19, 26 feb - 12, 19, 26 maa
2)   02, 23, 30 apr -  07, 14 mei
Hasselt, Kuringersteenweg 242
Olympia Sportcentrum
dinsdag 
19.30-22.45
1)   19, 26 feb - 12, 19, 26 maa
2)   02, 23, 30 apr -  07, 14 mei
Dilbeek, Keperenbergstraat 37B
Recreatiecentrum Itterbeek
woensdag 
19.30-22.45
1)   20, 27 feb - 13, 20, 27 maa
2)   03, 10, 24 apr -  08, 15 mei
Antwerpen, Houtdok 25A
het Kerkschip
woensdag 
19.30-22.45
1)   20, 27 feb - 13, 20, 27 maa
2)   03, 10, 24 apr -  08, 15 mei 
Deurne, Karel Goevaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
woensdag 
19.30-22.45
1)   20, 27 feb - 13, 20, 27 maa
2)   03, 10, 24 apr -  08, 15 mei
Leuven, Brusselsestraat 63
Augustinessenklooster Romaanse Poort
woensdag 
19.30-22.45
1)   20, 27 feb - 13, 20, 27 maa
2)   03, 10, 24 apr -  08, 15 mei
Waregem, Meersstraat 5
Stedelijk Sportcentrum
woensdag 
19.30-22.45
1)   20, 27 feb - 13, 20, 27 maa
2)   03, 10, 24 apr -  08, 15 mei
Antwerpen, Houtdok 25A
het Kerkschip
donderdag
19.30-22.45 
1)   21, 28 feb - 14, 21, 28 maa
2)   04, 11, 25 apr -  02, 09 mei 
Deurne, Karel Goevaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus
donderdag
19.30-22.45
1)   21, 28 feb - 14, 21, 28 maa
2)   04, 11, 25 apr -  02, 09 mei 
Gent, Stropkaai 38
school aan de Waterkant
donderdag 
19.30-22.45
1)   21, 28 feb - 14, 21, 28 maa
2)   04, 11, 25 apr -  02, 09 mei 
Oostkamp, Brugsestraat 2
Het Raetshuijs
vrijdag 
19.30-22.45
1)   22 feb - 01, 15, 22, 29 maa
2)   05, 12, 26 apr -  03, 10 mei
Nieuwpoort, Brugsevaart 48
Westhoek Marina
zaterdag 
09.30-17.00
1)   16, 23, 30 maa
2)   27 apr - 04, 11 mei

snelcursussen lente 2019

Hasselt, Kuringersteenweg 242
Olympia Sportcentrum
weekend
09.15-17.45 
1)   16 maa
2)   17 maa 
Wetteren, Smetledestraat 61
zaal Bloemenlust 
weekend
09.15-17.45 
1)   23 maa
2)   24 maa 
Vilvoorde, Bolwerkstraat 17
CC Het Bolwerk 
weekend
09.15-17.45 
1)   23 maa
2)   24 maa 
Deurne, Karel Goevaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus 
weekend
09.15-17.45 
1)   30 maa
2)   31 maa  
Brasschaat, Door Verstraetelei 50
GIB 
weekend
09.15-17.45 
1)   30 maa
2)   31 maa  
Herentals, Belgiëlaan 1
Hotel De Swaen 
weekend
09.15-17.45 
1)   27 apr
2)   28 apr 
Waregem, Meersstraat 5
Stedelijk Sportcentrum 
weekend
09.15-17.45 
1)   27 apr
2)   28 apr 
Mechelen, Onder den Toren 12
Cultureel Centrum  
weekend
09.15-17.45 
1)   04 mei
2)   05 mei 
Sint Niklaas, Schoolstraat 270
Ons Huis  
weekend
09.15-17.45 
1)   04 mei
2)   05 mei 
Deurne, Karel Goevaertsstraat 53
zaal Familia Sint Rochus 
weekend
09.15-17.45 
1)   11 mei
2)   12 mei 
Klein-Willebroek, V. Dumonlaan 6
Yachtclub Volante
weekend
09.15-17.45 
1)   18 mei
2)   19 mei 

Indien je tijdens een schooljaar een les mist of opnieuw wil bijwonen, dan kan je deze op een andere locatie inhalen.

stuurbrevet-pack-1
Algemeen Stuurbrevet + theorie VHF
€180 + €65 =
€245 wordt nu €185
(via KMO-portefeuille kost je dit €141)

stuurbrevet-pack-2
Algemeen Stuurbrevet + praktijkdag
€180 + €165 = €345 wordt nu €270
(via KMO-portefeuille kost je dit €192)

Altaïr steunt Nepal

Van elke inschrijving gaat een klein bedrag in een steunfonds voor water- en schoolprojecten.

lees meer...

stuurbrevet-full option
Algemeen Stuurbrevet + theorie VHF + praktijkdag
€180 + €65 + €165 = €410 wordt nu €330
(via KMO-portefeuille kost je dit €228)

Voor de praktijkdag kan je kiezen uit een boot van categorie 1. Voor een boot uit categorie 2 geldt een toeslag van €30



Algemene voorwaarden en gedragscode  -  lees meer